Používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s využitím cookies.
Souhlasím

Opracování kamene

Přírodní kámen - tradiční velmi kvalitní materiál, vyhledávaný pro svoji ušlechtilost, vzhled a trvanlivost se stává v současnosti vyhledávaným architektonickým a stavebním prvkem vhodným pro veškerou kamenickou výrobu jako jsou dlažby, obklady, schody, bazény, dlažební kostky, mozaiky, parapety, kuchyňské desky, zahradní doplňky, obrubníky, pomníky a další.

Zdrojem tohoto materiálu jsou tuzemská i zahraniční naleziště, jejichž kvalita je historicky prověřena. Naše firma zajišťuje kompletní služby týkající se veškerého zpracování přírodního kamene a to jak pro maloodběratele, tak i pro rozsáhlé a architektonicky komplikované stavby, včetně zajištění materiálu, jeho opracování a dopravy na místo realizace. Přírodní kámen svým vzhledem, strukturou, barvou i zpracováním do zušlechtěných tvarů a úprav ovlivňuje nejen konečný vzhled budov, ale zvýrazňuje i jejich stavební a architektonickou hodnotu.

Maloodběratelům nabízíme výběr z mnoha druhů kamene z celého světa a širokou škálu výrobků, od jednoduchých dlažeb až po zakázkovou výrobu na míru, dle přání zákazníků od standardních až po exkluzivní provedení. Prodáváme i desky a polotovary k dalšímu zpracování pro kamenické firmy.

Velkoodběratelům z oblasti stavebních a obchodních firem poskytujeme

  • úplný servis v oblasti vzorkové a katalogové činnosti
  • mimořádné nabídky skladového zboží za akční ceny
  • zajištění dopravy na místo realizace
  • množstevní slevy

Projekčním a architektonickým ateliérům poskytujeme všechny dostupné informace o nabízených materiálech, včetně technických parametrů a odměny za zprostředkování obchodní činnosti.

Všem zákazníkům poskytneme odbornou profesionální radu při výběru a zpracování Vašich nápadů, projektů, včetně výpočtu cenové kalkulace dle Vašeho zadání a potřeb.

Vydrus spol s r.o.
Pivovarská 382
561 69 Králíky
tel.: (+420) 465 631 462
e-mail: info@vydrus.cz